Forum serwisu www.wernic.pl

Forum serwisu poswięconego twórczości Wiesława Wernica


#1 2015-06-28 22:06:00

sacramento

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-06-09
Posty: 5
Punktów :   

polskie westerny (ekranizacja ksiazek p. Wernica)

Nie pamietam czy o tym byla mowa na poprzednim forum czy nie.
Tak sobie dzisiaj pomyslalem ze fajnie by bylo jakby powstal polski western na podstawie jednej z ksiazek  Wernica. Co prawda nie ma w Polsce prerii bo nie ma rozleglych obszarow stepowych, a na Ukrainie to niemozliwe obecnie, ale sa gory. A wiec ekranizacja np. "Przez gory Montany" bylaby mozliwa.

A co do obsady aktorskiej to mozna sobie popuscic wodze fantazji :-)

Problemem niestety bylaby ogladalnosc.
Poza nieliczna grupa wielbicieli westernow to nie wiem kto by sie tym zainteresowal.
No bo i temat nie-patriotyczny.
I nie ma scen milosnych.

Offline

 

#2 2015-06-29 13:00:07

matecznik

Administrator

Zarejestrowany: 2015-01-09
Posty: 22
Punktów :   

Re: polskie westerny (ekranizacja ksiazek p. Wernica)

...oj tam, oj tam...dodalibyśmy trochę smoków, kilka orków, czarodzieja - i oglądalność wzrosłaby o 10000%...
...a na poważnie: jednak jestem zwolennikiem westernów klasycznych, amerykańskich...dawne produkcje enerdowsko-jugosłowiańskie może i dały się oglądać, ale tylko i wyłącznie z braku laku...
...co do naszego rodzimego kina - nie, dziękuję...przyznam bez wielkiego wstydu, że nie oglądam NIC krajowej produkcji...żadnych seriali, filmów, ekranizacji...w sumie oglądam bardzo mało kina i telewizji (szkoda mi marnować czas przeznaczony na czytanie), więc jak już zasiadam przed ekran, to raczej na coś naprawdę polecanego...
...btw: Linda jako Piotr Carr ? to byłbym zainteresowany ...

Offline

 

#3 2015-10-24 12:29:53

Volcanic

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-15
Posty: 5
Punktów :   

Re: polskie westerny (ekranizacja ksiazek p. Wernica)

Z filmem to byłoby trudno. Ale np. komiks? To byłoby nawet ciekawe. I bardziej realne do wykonania, gdyby jakiś rysownik chciał podjąć temat. Takie "Słońce Arizony" w wersji komiksowej...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobirpg.pun.pl www.extreme-bakugan.pun.pl www.bolly.pun.pl www.czarnakompania.pun.pl www.trafnetypy.pun.pl